Taneční lekce

Zveme všechny milovníky tance na speciální lekce plné lásky, vášně, romantiky, něžnosti i erotiky. Pokud vám jedna lekce nestačí, nenechte si ujít naši jedinečnou nabídku výhodné permanentky na tři tyto libovolné lekce jen za 990 Kč.

Pátek 17. 2. 2023

Taking a chance of love

Pátek 17. 2. 2023, 17:00, 90 min.

Tereza Kopecká

Taking a chance of love -  Elegantní jazzová píseň nás bude provázet celým seminářem. 

Jazzové/swingové kroky a variace spojíme v originální choreografii a dáme tak "šanci lásce" k tanci. 

Reggaeton

Pátek 17. 2. 2023, 17:30, 90 min.

Gabriela Posavádová

Těšte se na peprnější reggaetonek s Gabčou. Reggaeton je úžasný taneční styl, který vás bude bavit. Je neskutečně sexy. Báječně uvolňuje boky, pánev a celé tělo. Je vázán na specifickou hudbu. Její rytmus vás dočista pohltí. Spojuje latinskoamerické tance z divokého Karibiku s dancehallem.

Reggaeton mísí prvky reggae a dancehall se styly typickými pro Latinskou Ameriku, jako jsou například salsa, latin pop, cumbia a bachata, stejně jako hip hop, R&B.
Tanec, který ovládá celou latinskoamerickou populaci především svými energickými rytmy je založený na ženské smyslnosti a sexy přitažlivosti.

Sobota 18. 2. 2023

Balet Romeo a Julie

Sobota 18. 2. 2023, 10:00, 90 min.

Michal Mach

Choreografie Julie z baletu Romeo a Julie (1. jednání)

Krásná a jemná choreografie Julie, která právě oficiálně dospěla a je tedy připravena zamilovat se až po uši do svého Romea.

Choreografie se bude nacvičovat v piškotech, pokud ale zvládáte techniku na špičkách, můžete si samozřejmě špičky přinést.

Vřele doporučuji se před lekcí v předsálí řádně rozehřát, abychom mohli přeskočit rozcvičku.

Fit dance

Sobota 18. 2. 2023, 15:00, 60 min.

David Valčuha

Zažijte pravou valentýnskou párty! Fit Dance je taneční fitness program, který spojuje sport, pohyb, tanec a zábavu. Pořádně se zapotíte a dostanete do dobré kondice.

Valentýnský striptýz

Sobota 18. 2. 2023, 15:00, 90 min.

Nikol Mikesková

Chcete překvapit svého milého lechtivým tancem? Nebo máte jen chuť strávit nějaký čas sama se sebou, se svým tělem, věnovat mu pozornost prostřednictvím tance a znovu si uvědomit, jak je krásné? V tom případě je tento seminář pro vás ideální volbou. Budeme se společně učit, jak se elegantně svlékat, jak se hezky hýbat a jak si hlavně celý proces moc užít. Na seminář je potřeba mít veškeré oblečení 2x. Tzn. přijďte oblečené v čemkoli pohodlném, v čem byste šla na klasickou lekci (například legíny a tričko) a k tomu si přibalte druhou vrstvu - ještě jedny kalhotky, podprsenku, sukni nebo kraťasy, tričko a ideálně ještě košili nebo mikinu, které můžeme na úvod rozepínat). Na všechny se moc těší Nikol

POUND®

Sobota 18. 2. 2023, 16:00, 60 min.

Květa Hofnerová

POUND® je navržený pro všechny úrovně fitness, poskytuje dokonalou atmosféru pro uvolnění, nabrání energií, tonizaci a rockování! Cvičení je snadno modifikovatelné a alternativní atmosféra a příjemná filozofie se líbí mužům a ženám všech věkových kategorií a schopností. POUND se skládá z kombinace kardio, kondičního a silového tréninku spojeného s jógou a prvky pilates. 

Párové latinskoamerické tance: mírně pokročilí a výše

Sobota 18. 2. 2023, 16:30, 90 min.

Nikol Mikesková

Tango je prý tanec milenců. Obsahuje vášeň, rozervanost, hádku i napětí. Zkuste strávit jeden z "povalentýnských" večerů se svým protějškem trochu jinak. Zkuste vnímat vzájemné vedení, kontakt tělo na tělo v rámci elegantního tance. Přijďte si vyzkoušet základní i pokročilé variace a dodejte vašemu vztahu dynamiku na tanečním parketě i mimo něj.

PortDeBras

Sobota 18. 2. 2023, 17:00, 90 min.

Květa Hofnerová

Vždycky jste chtěli zažít krásný pocit z tance, splynutí s hudbou a o něco lépe poznat své tělo? Chcete si zpevnit postavu, protáhnout svaly a zlepšit náladu? Začněte s PortDeBras!


Seminář bude sestaven z několika sekvencí, které budou následně podrobně rozebrány po jednotlivých pohybech.

High heels Valentine Choreo

Sobota 18. 2. 2023, 18:00, 90 min.

Růženka Kunstýřová

Valentine Exotic Pole

Valentýnská choreografie vytvořená speciálně pro tento seminář. Budete potřebovat bílou/světlou pánskou košili.

Dress code: krajka, černá, červená, sexy

Na lekci jsou nutné chrániče na kolena a ideálně boty vhodné na exotic (s platformou).

Neděle 19. 2. 2023

Něžně vášnivá vzdušná akrobacie

Neděle 19. 2. 2023, 10:00, 90 min.

EvoLucie

Tak trochu jiná valentýnská romantika. Chceš být provokativně přirozená, ale zároveň působit nevinně? Vyzkoušej něžně vášnivou vzdušnou akrobacii, jenž zdůrazňuje ženské přednosti. Vytáhni tu nejčervenější rtěnku, kterou schováváš na speciální příležitosti. Čeká tě smyslný tanec ve vzduchu plný přitažlivých pohybů. Pomalá choreografie je doplněná uhrančivými pohledy a vzdušnými polibky. Skrze něžné doteky uctíme svoji dokonalou ženskou krásu. Zažij hravost, která působí na celé tělo - stejně jako láska. Zamiluj se do sebe ještě víc.

Pomalé tempo a jednoduchou aerial hoop kombinaci zvládne i úplná začátečníce. Pokročilé klientky si odnesou smyslný zážitek.

Na seminář si přines jednobarevné, bavlněné nebo elastické body, které je určeno pro běžné nošení, silonky a jednobarevnou košili, kterou je možné svázat do uzlu.

Vhodné barevné varianty:
1. černé body, tělové silonky, tělová košile
2. černé body, tělové silonky, bílá košile
3. tělové body, černé silonky, černá košile
4. bílé body, černé silonky, černá košile

Muzikál

Neděle 19. 2. 2023, 10:00, 90 min.

Lukáš Prokop

Splňte si sny a vystupte z řady. Přestaňte být šedou myší a buďte tím, kým chcete být a tam, kde umí žít!

Zahrát si v muzikálu - to znamená:

  • Být na parketu nebo jevišti jako doma
  • Umět si hrát se svým tělem i výrazem
  • Znát správnou techniku pohybů
  • Užít si každou vteřinu choreografie

Seminář je určen pro všechny milovníky muzikálu v jakékoliv podobě, ale i pro ty, kteří milují výrazový tanec. 
Cílem je naučit se nejen taneční kroky, ale také se ponořit do příběhu, vnímat hudbu a naučit se mluvit prostřednictvím těla tak, abychom se ve finále mohli cítit jako muzikálová hvězda a zatančit si bez ostychu s energií a radostí, jako bychom stáli na jevišti před vyprodaným hledištěm.

Zamilovaná rumba

Neděle 19. 2. 2023, 11:30, 90 min.

Natálie Otáhalová

Originální, ale vcelku jednoduchá choreografii do rumby, ve které si každý přijde na své. Emoce vs. technika, to je celá pravda o tomto lyrickém tanci a já osobně se na tento seminář moc těším. :) Vaše Natálka

Street contemporary

Neděle 19. 2. 2023, 13:00, 90 min.

Martina Panochová

Street DANCE s nádechem contemporary, pomalá příjemná hudba, ne příliš rychlá choreografie, vhodná pro mírně pokročilé i pokročilé tanečníky. Doporučujeme vzít sebou molitanové chrániče na kolena.